Biz Romania

Ghidul online al comunitatii de business in criza coronavirulului

Echipa Biz și Asociația V3 lansează Biz România, un ghid pentru comunitatea de business, care oferă recomandări și soluții de la cei mai puternici experți și analiști pentru traversarea cu bine a acestei crize.

Trăim zile demne de filmele SF: angajații stau acasă, economia este blocată, iar banii nu vin din cer. Cum supraviețuim?  Biz si Asociatia V3 prezintă soluții pentru marile companii, pentru IMM-uri, dar și pentru angajații care au nevoie să înțeleagă cum pot să traverseze cu bine următoarele luni.

Pentru ca businessul trebuie sa continue! Fără lecții din bestsellers sau how to-uri de la mari guru, ci cu recomandari de la oamenii de afaceri care trăiesc acum criza globală a coronavirusului.

Bizromania.ro